Reklamacje i zwroty

1. Zwroty towaru

ZWROT USTAWOWY

Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 200 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Szczegóły realizacji zwrotów w Regulaminie Sklepu.
Koszty odesłania zwracanego towaru sklep zwraca klientowi.
Przed odesłaniem produktu bardzo prosimy o powiadomienie drogą mailową lub telefoniczną. To może znacznie przyspieszyć proces zwrotu.
Bardzo prosimy o odesłanie wraz ze zwracanym produktem paragonu oraz podanie danych potrzebnych do przelewu zwracanych przez sklep pieniędzy.
Jeżeli otrzymaliście Państwo towar niezgodny z opisem lub zdjęciem także przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie wynikające z naszej winy pomyłki.
Obowiązki sklepu dotyczące zwrotu 10 dniowego regulowane są ustawowo. Bardziej szczegółowe informacje na temat zwrotów opisane zostały w Regulaminie Sklepu http://www.skatetoy.com/artykuly/regulamin

ZWROT 60 DNIOWY

Po upływie ustawowego terminu zwrotu nadal masz możliwość odesłania do nas towaru dzięki wydłużeniu przez sklep Skatetoy.com terminu zwrotu do 60 dni od otrzymania produktu.
Umożliwiamy Państwu spokojne zastanowienie oraz dajemy bardzo dużo czasu na przemyślenie decyzji zakupowej.
W sklepie Skatetoy.com towar można zwrócić nawet do 60 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu (odebrania przesyłki kurierskiej)
Zwrot 60 dniowy oparty jest na warunkach jakie zostały szczegółowo zapisane w Regulaminie Sklepu http://www.skatetoy.com/artykuly/regulamin

2. Reklamacje towaru

Informacja dotycząca reklamacji towarów opisana została szczegółowo w Regulaminie Sklepu http://www.skatetoy.com/artykuly/regulamin
Kontakt z działem reklamacji odbywa się mailowo info@skatetoy.com
Forma mailowa zachowywana jest w szczególności w celu dokumentacji korespondencji między sklepem a klientem.
W celu złożenia reklamacji bardzo prosimy przed podjęciem jakichkolwiek kroków, skontaktować się z działem reklamacji